MASAŻE ForFit

Masaż odchudzający Wrocław

MASAŻ WSPOMAGAJĄCY SPALANIE TKANKI TŁUSZCZOWEJ (ODCHUDZAJĄCY)

Masaż wspomagający spalanie tkanki tłuszczowej jest jedną z uzupełniających metod kształtowania sylwetki stosowanych w walce z nadwagą i otyłością.

Korzystając z naszego osobistego doświadczenia i obserwując efekty u naszych podopiecznych, opracowaliśmy zabieg, dzięki któremu jest możliwe zmniejszenie obwodu ud nawet o 4 cm!*  (po 8 zabiegach, przy jednoczesnym stosowaniu zbilansowanej diety i ukierunkowanego programu treningowego).  Połączyliśmy silne działanie profesjonalnych kosmetyków wyszczuplających firmy Thalgo z bardzo intensywnym masażem opartym na właściwie skomponowanych technikach masujących. Wybrane przez nas i zastosowane techniki masowania mają za zadanie skutecznie rozbić uporczywe komórki tłuszczowe znajdujące się w tkance podskórnej, co umożliwi zaobserowanie szybszych efektów spalenie tłuszczu i widoczne wyszczuplenie trudnych miejsc.

Masaż odchudzający jest masażem częściowym wykonywanym na najbardziej problematycznych partiach ciała, takich jak:
- obwód ud,
- pośladki,
- biodra i „boczki”,
- brzuch.
 W tych obszarach skutecznie likwiduje zastoje limfatyczne i zbędną tkankę tłuszczową, wspomagając tym samym terapię odchudzającą.

Przebieg zabiegu:

1 etap: Nałożenie wyszczuplającego serum firmy Thlago na problematyczną część ciała, a nastęnie owinięcie w folię kosmetyczną. Ciało pozostaje w ciepłym kokonie przez 10-15 min. To jest również czas Twojego relaksu i ukojenia.

2 etap: Integralna część tego zabiegu, czyli masaż, który wykonywany jest bardzo intensywnie, przy użyciu dużej siły, co często prowadzi do wyjścia poza strefę komfortu osoby masowanej, ale dzięki temu jest on bardzo skuteczny.

Przeciwskazania: ciąża, karmienie piersią.

Czas zabiegu: 55 min

 

MASAŻ ANTYCELLULITOWY BAŃKĄ CHIŃSKĄ

Masaż Bańką Chińską to bardzo popularny i doceniany zabieg modelowania sylwetki. Masaż ten jest uważany za doskonały zabieg wspomagający terapię antycellulitową i proces odchudzania.

Bodźcem działającym na organizm jest tu podciśnienie wytworzone w gumowej bańce (od 0,2 do 0,8 atmosfery), które powoduje zassanie skóry i tkanek leżących poniżej. Masażysta odpowiednio stopniuje siłę podciśnienia w zależności od kondycji skóry, tak aby zabieg był skuteczny, ale nie był bolesny dla osoby masowanej. Pożądanym efektem jest uzyskanie lekkiego przekrwienia skóry, które wywołuje przyspieszenie procesów detoksykacji organizmu (oczyszczania). Zdolność do dobierania odpowiedniej intesywności i umiejętności techniczne posługiwania się bańkami naszego masażysty przynoszą szybkie efekty w postaci redukcji złogów cellulitowych oraz widocznie poprawiają wygląd i jakość skóry.

Po sesji nie powinno się korzystać z zabiegów przegrzewczych przez 24-48 h.
Dla utrwalenia efektów powinno się stosować serię 10-12 zabiegów co 2-3 dni (nie rzadziej niż 1 raz w tygodniu).

Przebieg zabiegu:

1 etap. Nałożenie antycellulitowego serum firmy Thlago na problematyczną część ciała, a nastęnie owinięcie w folię kosmetyczną. Ciało pozostaje w ciepłym kokonie przez 10-15 min. To jest również czas Twojego relaksu i ukojenia.

2 etap. Masaż bańką chinską na wybranej partii ciała z użyciem oliwki antycellulitowej.

Przeciwskazania: ciąża, karmienie piersią.

Czas zabiegu: 55 min

 

MASAŻ SPORTOWY

Masaż startowy - stosowany między ostatnim treningiem a zawodami sportowymi.

Cel: umożliwia utrzymanie organizmu w optymalnej gotowości startowej. Jest masażem całościowym (obejmuje całe ciało) ze szczególnym uwzględnieniem klatki piersiowej, powłok brzusznych, karku oraz grzbietu. Jego działanie korzystnie wpływa na redukcję objawów związanych z oczekiwaniem na start w zawodach sportowych, a mianowicie: kłopoty ze spaniem, nerwowość, nadmierne podniecenie, brak koncentracji oraz częste zaburzenia funkcji układu pokarmowego (biegunki, zaparcia).

Czas trwania jednej sesji masażu przed zawodami:  45 min

Masaż powysiłkowy (restytucyjny) - jest to masaż całościowy, stosowany minimum 5 godzin po dużych wysiłkach (imprezy biegowe, mecze) lub na następny dzień po wysiłku.

Cel: nadrzędnym celem tego rodzaju masażu jest doprowadzenie organizmu po dużym wysiłku do stanu prawidłowego. Dzięki masażowi regeneracyjnemu okres restytucji skraca się 2-3 -krotnie w porównaniu z biernym odpoczynkiem. Dzięki masażowi powysiłkowemu można wcześniej wrócić do treningu po zawodach nie będąc narażenym na wystąpienie stanów przeciążeniowych w obrębie czynnego aparatu ruchu oraz na wynikające z tych stanów kontuzje.

Czas trwania jednej sesji masażu po zawodach:  45 min
 

MASAŻ KLASYCZNY

Masaż klasyczny to świadome sprężyste odkształcanie tkanek wywierające wpływ na ustrój człowieka, co przyczynia się do poprawy jego stanu psychofizycznego. Celem masażu klasycznego jest zadziałanie na układ ruchu (mięśnie, ścięgna, torebki stawowe, okostną, kości) oraz na skórę i tkankę łączną, tłuszczową, zakończenia nerwowe w skórze, a także na układy krwionośny i chłonny. Zakres działania masażu klasycznego jest bardzo szeroki, dlatego w zależności od potrzeb danej osoby może on spełniać różne role: leczyć, relaksować, modelować sylwetkę.

Przeciwwskazania do masażu:

- Podwyższona temperatura 38°C
- Zmiany dermatologiczne
- Nowotwory
- Ciąża
- Menstruacje
- Żylaki

Wskazania:

- Przeciążenia mięśni, stawów, wiązadeł
- Bóle kręgłosupa
- Dolegliwości pourazowe
- Jednostki chorobowe

Czas trwania masażu klasycznego: 50 min lub 80 min