Trening Personalny Kobiet w Ciąży

Trening personalny dla kobiet w ciąży w Studio ForFit Wrocław

TRENING PERSONALNY DLA KOBIET W CIĄŻY

 

Aktywność fizyczna to nieodłączną część Twojego życia. Bieganie, siłownia czy fitness sprawiają Ci wiele radości. Jednak właśnie dowiedziałaś się, że zostaniesz mamą i zastanawiasz się czy w trakcie ciąży możesz kontynuować treningi. Odpowiadamy –  nie tyko możesz, a nawet powinnaś! Ważne by robić to z mądrze.

 

Każda kobieta przechodzi ciąże w zupełnie inny sposób, dlatego tak ważnym jest by Twoje treningi w tym wyjątkowym czasie były dobrane do Twoich indywidualnych potrzeb i predyspozycji. Również planowana metoda porodu ma wpływ na dobór ćwiczeń i strategię treningową. Ćwiczenia w ciąży pod okiem trenera personalnego to idealne i bezpieczne rozwiązanie!

 

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

W Studio ForFit przyszłe mamy mogą liczyć na kompleksową opiekę doświadczonych trenerów personalnych oraz fizjoterapeutki. Nasze programy treningowe są sprawdzone, bo nasze trenerki/fizjoterapeutki też są mamami i  pozostawały aktywne fizycznie w okresie ciąży.

 

RZETELNA WIEDZA

Mamy wiedzę z zakresu fizjologii kobiet w ciąży i porodu, efektywnych metod treningowych, masażu i fizjoterapii kobiety ciężarnej i w połogu, psychodietetyki. Dzięki czemu doskonale wiemy, czego potrzebuje Twój organizm i Twoje dziecko na każdym etapie ciąży. Wiemy jakie ograniczenia i jakie możliwości dla Twojego ciała niesie ze sobą ciąża i uwzględniamy je w planowaniu każdego kolejnego kroku w Twoim indywidulanym procesie treningowym.

 

100% TRENINGU PERSONALNEGO

Czekają na Ciebie komfortowe warunki, nowoczesne salki treningowe, na których ćwiczysz tylko Ty z osobistym trenerem.  To zapewni Ci całkowitą prywatność i swobodę, tak ważną dla Twojego samopoczucia w trakcie ciąży.

 

TWOJE KORZYŚCI

  1. Nie do podważenia jest fakt, że kobiety, które regularnie ćwiczyły w trakcie ciąży, znacznie lepiej przechodziły ciążę, poród i szybciej wracały do formy po urodzeniu dziecka.  Ćwiczenia są zdrowe nie tylko dla Ciebie, ale także bardzo korzystnie wpływają na rozwój psychomotoryczny Twojego maluszka.
  2. Wiele naszych podopiecznych „brzuchatek” potwierdza, że aktywność fizyczna nie tylko poprawiła ich sprawność fizyczną i pomogła znieść trudy ciąży i porodu, ale przede wszystkim wpłynęła na ich kondycję psychiczną, dzięki czemu poradziły sobie z lękiem i niepewnością, jakie niesie ze sobą nowa życiowa rola- bycie Mamą.
  3. Oprócz treningu profilaktyczno-terapeutycznego w okresie ciąży, udzielimy Ci również wskazówek jakie ćwiczenia powinnaś zacząć wykonywać już w pierwszej dobie po porodzie, aby wspomóc fizjologiczny połóg.

 

Zadbaj o siebie już teraz, aby cieszyć się szczęśliwym macierzyństwem!

Zapraszamy do kontaktu: 660 777 445 i na Racławicką 27.

Autor: 
Katarzyna Kopecka