Zajęcia grupowe FitCiąża

Fitciąża Studio ForFit Wrocław

Kochane Przyszłe Mamy!

Jestem mamą półtorarocznego malucha i trenerką z 12-letnim doświadczeniem zawodowym, od 8 lat specjalizującą się w trenowaniu kobiety w ciąży i po porodzie. Organizuję i prowadzę cykliczne wykłady promujące aktywność fizyczną wśród kobiet w ciąży, edukuję i zachęcam do bycia w ruchu w tym wyjątkowym okresie, gdyż jestem głęboko przekonana, że to najlepsze co przyszła mama może zrobić dla siebie i swojego jeszcze nienarodzonego dziecka. Sama będąc w ciąży systematycznie ćwiczyłam, do końca 8 miesiąca. I wspaniale się dzięki temu czułam, nie jeden raz aktywność fizyczna poprawiała mi samopoczucie w trudniejszych momentach ciąży i redukowała moje dolegliwości ciążowe.

Polecam wszystkim Przyszłym Mamom !
Bądźcie aktywne fizycznie! Ruch jest Waszym sprzymierzeńcem!
:)

Pozdrawiam,
Kasia Kopecka

 

FitCiąża to wyjątkowe zajęcia fitness dla kobiet spodziewających się dziecka. Na zajęciach FitCiąża realizowany jest mój autorski program treningowy ukierunkowany na fizyczne i mentalne wsparcie kobiety w okresie dziewięciu miesięcy ciąży, pomoc w doświadczeniu lżejszego porodu oraz pomoc w regeneracji po porodzie. Ten program treningowy jest efektem 8 lat mojej współpracy z kobietami w ciąży i po porodzie na sali fitness i sali wykładowej. Mogę nieskromnie stwierdzić, że w obecnej swej postaci, merytorycznie i praktycznie, osiągnął perfekcyjny kształt.

Wyjątkowość tych zajęć podkreśla dodatkowo bardzo mała liczebność grupy (maksymalnie 5 osób), dzięki czemu zdołałam wnieść w trening grupowy atrybuty treningu personalnego, takie jak indywidualne podejście do potrzeb każdej z Was, większa kontrola nad poprawną techniką wykonywania ćwiczeń, co z kolei zapewnia Wam większe poczucie bezpieczeństwa.

KIEDY SIĘ ODBYWAJĄ ZAJĘCIA?
W każdy PONIEDZIAŁEK i PIĄTEK o godz. 10:00.

GDZIE?
W STUDIU TRENINGU PERSONALNEGO „FOR FIT” przy ul. Racławickiej 27 we Wrocławiu.

UWAGA! Na zajęcia obowiązują wcześniejsze zapisy.

CENNIK:
Pakiet 4 treningów – 120 zł
Pakiet 8 treningów – 240 zł
W cenie: butelka wody i ręcznik na każdych zajęciach.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE!

ZAPISZ SIĘ TELEFONICZNIE.
ZADZWOŃ DO KASI : +48 660 777 445.