Arkadiusz Kopecki

Trener Personalny ForFit Wrocław Arkadiusz Kopecki

Założyciel firmy i trener personalny z wieloletnim doświadczeniem zdobytym w największych wrocławskich klubach fitness, takich jak Classic Fitness, Top-Gym i Fitness Academy. Absolwent wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego o specjalności Fitness. Instruktor popularnych form treningowych:

  • Spinning Clinic,
  • Nordic Walking,
  • TRX Suspension Training,
  • Kettelbell Basic,
  • Kulturystyki i sportów siłowych,
  • Koszykówki.

Uczestnik wielu szkoleń, warsztatów i konwencji sportowych, dzięki którym wciaż poszerza swoją wiedzę i podnosi kwalifikacje. Swoim profesjonalnym podejściem, skutecznością i zaangażowaniem w trening każdego podopiecznego, zasłużenie zapracował na opinię jednego z najlepszych trenerów we Wrocławiu.

Jego największe osiągnięcia zawodowe:

1. Zdobycie srebrnego i brązowego medalu na Mistrzostwach Polski Nordic Walking.
2. Zwycięzca I-ej polskiej edycji programu „Cofnij Zegar” wyprodukowanego i emitowanego przez telewizję TVN. Realizując swój autorski program treningowy z jednym z uczestników, wspólną pracą osiągnęli najlepszy efekt redukcji tkanki tłuszczowej zmniejszając wagę ciała laureata o 26 kg w ciągu 8 tygodni.

Co roku regularnie startuje w zawodach sportowych w Polsce i zagranicą. Ma na swoim koncie starty w biegach ulicznych (10 km, 16 km, półmaraton), biegach przełajowych i survivalowych (MenExpert Survial Race, Bieg Szlakiem Wygasłych Wulkanów),  duathlonach (London Duathlon 2014).

W wolnym czasie jest zapalonym wędkarzem, a także miłośnikiem górskich wędrówek i jazdy na nartach.

 

Zapraszamy do trenowania z najlepszymi specjalistami branży sportowo-rekreacyjnej!
UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ:
Arek Kopecki 660 468 916
Kasia Kopecka 660 777 445