Katarzyna Kopecka

Trener Personalny ForFit Wrocław Katarzyna Kopecka

Trener personalny, Trener kobiet w ciąży i po porodzie, licencjonowana Instruktorka Fitness, autorka programu treningowego MAMA WRACA DO GRY.

Dzięki 15-letniemu doświadczeniu zawodowemu i szerokiej wiedzy z zakresu kształtowania kobiecej sylwetki, z sukcesem realizuje takie cele treningowe jak:

- redukcja znacznej ilości tkanki tłuszczowej,
- modelowanie sylwetki,
- poprawa samopoczucia i utrzymanie kondycji fizycznej u kobiet w ciąży,
- odbudowa równowagi w napięciu układu mięśniowo-powięziowego u kobiet po porodzie,
- redukcja bólu pleców,
- budowa masy mięśniowej,
- poprawa zdolności motorycznych.

Jest również wybitnym specjalistą od aktywności fizycznej dla kobiet w ciąży i po porodzie.

Osobisty doradca żywieniowy. Wiele lat doświadczenia i liczne szkolenia z zakresu zdrowego odżywiania  pomogły jej opracować własny zbiór zasad żywienia człowieka. Jej programy żywieniowe, oparte na dwóch zasadach: „Działaj kompleksowo” i „Zachowaj równowagę”, są sprawdzone i skuteczne, funkcjonalne i proste do wdrożenia w życie.

Autorka dwóch oryginalnych projektów, które spotkały się z ogromnym zainteresowaniem:

  1. Warsztat „JaNowa” mający na celu pomóc współczesnym zapracowanym kobietom wyrwać się z codziennej rutyny i zadbać o siebie w sferze fizycznej i psychicznej.
  2. Warsztat „Moja Ciąża -Fit & Beauty”, którego ideą jest promocja aktywności fizycznej wśród kobiet w ciąży i po porodzie oraz edukacja jak kosmetycznie zadbać o wygląd swojego ciała w czasie ciąży.
  3. Warsztat dla Mam "Core&Miednica w teorii i praktyce" pokazujący prawidłowe, czyli bezpieczne i efektywne, podejście do rozpoczęcia aktywności fizycznej po urodzeniu dziecka. Jest II etap autorskiego innowacyjnego programu treningowo-żywieniowego MAMA WRACA DO GRY".

Były wykładowca w Specjalistycznym Centrum Szkoleniowym Masażu i SPA „Spasja” we Wrocławiu. Autorka kilkudziesięciu artykułów o odchudzaniu dla branży farmaceutycznej.

Trenuje bieganie i jazdę na rowerze nie zapominając o treningu siłowym. Co roku startuje w zawodach biegowych na dystansie od 5 km do półmaratonu oraz w duathlonach (bieg-jazda na rowerze). Latem skacze ze spadochronem, a zimą jeździ na desce snowboardowej i lata w tunelu aerodynamicznym. Najlepiej odpoczywa w górach albo nad polskim morzem. Podwójna szczęśliwa mama.:)

Więcej o Kasi działalności trenerskiej: /www.trener-wroclaw.pl

 

Zapraszamy do trenowania z najlepszymi specjalistami branży sportowo-rekreacyjnej!
UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ:
Arek Kopecki 660 468 916
Kasia Kopecka 660 777 445